Paslaugos

Sodyba „Auksinis Ąžuolas“ – tobula vieta Jūsų šventei!
Sodybos nuoma Vilniuje. Sodyba vestuvėms.

Sodybos „Auksinis ąžuolas“ komanda kviečia sutikti Jūsų svarbiausią šventę drauge. Vestuvės, jubiliejus, krikštynos bei kitos ypatingos progos, sutiktos Sodyboje „Auksinis ąžuolas“, atmintyje išliks ilgam !!!

Šiuo metu Jums galime pasiūlyti:

Rastinis namelis (pirtis)

Sodybos „auksinis ąžuolas“ rastiniame namelyje (pirtis) galite atšvęsti norimą šventę ar tai būtų nedidelės vestuvės, gimtadienis, krikštynos, klasiokų, grupiokų, bendradarbių susitikimas, įmonės seminaras, konferencija, ar tiesiog maloniai ir turiningai praleisti laiką su draugais ir artimaisiais. Rastinis namukas (pirtis) yra gražiai įrengtas ir nuolat prižiurimas, todėl mūsų svečiams jis palieką labai jaukaus ir šilto namuko išpūdžius. Namuke pirmame aukšte yra įrengta salė, kurioje gali prie stalo komfortiškai susėsti iki 20 asmenų. Salėje yra mini virtuvėle (orkaite, kaitlentę, mini šaldytuvas, indai bei įrankiai), taip pat didelis televizorius su muzikos aparatūra. Todėl Jums tereikės atsivėžti gera nuotaika ir USB laikmena su mėgstamą muziką. Namuko pirmame aukšte yra ir pirtis, kurioje galėsite mėgautis visais jos teikiamais malonumais ja mūsų svečiai mėgsta naudotis 2 šventės diena. Išėję iš pirties dažniausiai svečiai ilsisi priepirtyje su puodeliu šiltos arbatos ar vėsios giros bokalų. Na o šventei pasibaigus antrame aukšte yra įrengta 10 miegamų vietų (4 dvigulės ir 2 viengulės lovos), kur tikrai išsimiegosite Jus ir Jūsų svečiai, nes miegoti rastiniame name yra kažkas tokio natūralaus ir sveiko. Rastiniame namuke (pirtis) įrengta didelė terasa kurioje galės pasislėpti nuo lietaus Jūsų šventės svečiai ar pasigerėti nuo terasos atsiveriančių puikių vaizdų į mišką ir tvenkinį, kuriame įrengta klasikinio stiliaus pavėsinė (pilis).

Paslauga Savaitės diena Kaina*, €
Pirties (namelio) nuoma I-IV, VII nuo 200
Pirties (namelio) nuoma V-VI nuo 300
* - kainos nurodytos preliminarios; kainos gali būti nustatomos individualiai priklausomai nuo nuomojamo laikotarpio, žmonių skaičiaus ir užimtumo bei atsižvelgiant į klientų poreikius.

 

Pavėsinė saloje (pilis)

Sodybą supa graži pamiškė, vandens tvenkinys ir nepriekaištingai sutvarkyta visa sodybos aplinka. Jūsų pasakiškam (Karališkam) laisvalaikiui tvenkinio saloje yra įrengta uždaro tipo pavėsinėje, joje jausitės kaip pilyje apsuptoje vandens. Pavėsinė pastatyta iš autentišku senovinių raudonų plytų, kurie sukuria klasikinio stiliaus pilies iliuziją. Pavėsinę (pilį) galėsite pasiekti 2 specialiai tam įrengtais klasikinio stiliaus tilteliais. Mūsų tilteliai yra ypač miegiami nuotakų, kurios mėgsta būti perneštos per tiltelius, bei švenčių svečių fotosesijoms. Pavėsinėje galėsite surengti jaukius gimtadienius, jubiliejus, grill piknikus ar praleisti gražia vasariška dieną gamtoje. Čia pat tvenkiniuose galėsite pagauti svajonių žūvi ir išsikepti pavėsinėje įrengtoje krosnyje, o kepamos žuvies aromatai vilios visus Jūsų šventės svečius. Todėl norime pasiūlyti Jums išsinuomoti Pavėsinę su kuria tikrai nustebinsite savo svečius.

Paslauga Savaitės diena Kaina*, €
Pavėsinės saloje nuoma (dienai iki 21 val.) I-IV, VII nuo 100
Pavėsinės saloje nuoma (dienai iki 21 val.) V-VI nuo 150
* - kainos nurodytos preliminarios; kainos gali būti nustatomos individualiai priklausomai nuo nuomojamo laikotarpio, žmonių skaičiaus ir užimtumo bei atsižvelgiant į klientų poreikius.

 

Laužavietė (ugniakuras)

Jaukus kampelis pamiškėje prie vandens tvenkinio, kur galima pakurti laužą, suorganizuoti grilio ar barbekiu vakarėlį ar tiesiog paprastai su mėgstamo gėrimo puodeliu pasėdėti, pasišildyti stebint liepsnos "šokį", ar galima to atsisakyti ? Tikrai nereikia!

Sodybos „Auksinis ąžuolas“ komanda įrengė vietą ugniai, tai yra paruoštą vietą laužui, taip vadinamas lauko ugniakuras. Laužavietė (ugniakuras) yra išmūrytas iš plytų ir akmenų kurio skersmuo apie 80 cm, nuo to priklauso ugnies dydis, kuo didesnis ugniakuras tuo didesni liepsnos liežuviai bei kaitra. Vakaro šventės vietą tikrai bus prie laužavietės ir surinks visus šventės svečius. Viena vis labiau populiarėjančių tradicijų šventėse - gintaro dulkių ritualas. Žmogus sugalvoja norą, ar palinkėjimą kitam žmogui ar naujai sutuoktai porai ir meta dulkes į laužą, Laužas gražiai ir stipriai užsiliepsnoja. Šis linkėjimų ritualas turi didelį populiarumą ir naudojami vestuvių, krikštynų, gimtadienių, išleistuvių ar kitų švenčių proga. Anot senolių išminties, vestuvių metu, jaunieji turi užkurti savo šeimos židinį, o visi artimieji gali pakurstyti, padėti jam įsiliepsnoti ir niekada neužgesti mesdami gintaro dulkes ir tardami šiltus žodžius bei palinkėjimus. Išsinuomojus sodybos „Auksinis ąžuolas“ laužavietę (ugniakurą) Jus gausite nepamirštamus magiškus palinkėjimus, kurie būtinai išsipildys, svečiu dėmėsi bei nepakartojamas akimirkas. Gintaro dulkės bei puiki nuotaika į laužavietės (ugniakuro) kaina įskaičiuota.

Paslauga Savaitės diena Kaina*, €
Laužavietės nuoma I-IV, VII nuo 50
Laužavietės nuoma V-VI nuo 100
* - kainos nurodytos preliminarios; kainos gali būti nustatomos individualiai priklausomai nuo nuomojamo laikotarpio, žmonių skaičiaus ir užimtumo bei atsižvelgiant į klientų poreikius.

 

Kitos paslaugos

Sodyboje „Auksinis ąžuolas“ Galime suteikti papildomas pramogas: Pirtis, kubilas, stalo futbolas, lauko sporto kompleksas, tinklinio aikštelė, ir kt., bei paslaugas: šventės organizavimo (koordinavimo), pirtininko, dekoravimo, pervežimo ir kitas.

Vestuvės sodyboje „Auksinis ąžuolas“…

Pati svarbiausia šventė Jūsų gyvenime praeis sklandžiai, jeigu ją patikėsite „Auksinis Ąžuolas“ komandai. Papildomos paslaugos jauniesiems:

– Galimybė vestuvių ceremoniją pravesti nuostabioje gamtoje bei ištarti lauktąjį „Taip“ pusiasalyje kur įrengsime Jūsų svajonių arką.
– Fejerverkų šou
– Žirgų šou arba fotosesija su žirgais
– Šampano šou, stalai bei piramidės
– Jaunųjų fotosesijai skirtos vietos
– Nepakartojamas didėlis Aukuras
– Fotografijos, muzikos, vakarėlio vedėjo, dekoravimo bei floristo paslaugos.

Sodybos „Auksinis ąžuolas“ komanda žada daug daugiau nei tiesiog salės nuomą Jūsų vestuvėms. Patyrusi ir vestuvių šventėse specializuojanti komanda Jums suteiks visokeriopą pagalbą bei paramą organizuojant svarbiausią Jūsų gyvenimo dieną.

Paslauga Savaitės diena Kaina*, €
Visos sodybos nuoma: pirtis (namelis), pavėsinė saloje, laužavietė, visa teritorija I-IV, VII nuo 300
Visos sodybos nuoma: pirtis (namelis), pavėsinė saloje, laužavietė, visa teritorija V, VI nuo 500
* - kainos nurodytos preliminarios; kainos gali būti nustatomos individualiai priklausomai nuo nuomojamo laikotarpio, žmonių skaičiaus ir užimtumo bei atsižvelgiant į klientų poreikius.